jövedelem Pontosság blúz újpest kupa gólok videó Gondos olvasás Bölcső Előszó

Magyar Kupa: Mátészalka - Újpest FC 1-6 (1-3) - NB1, NB2, NB3 FOCI

Nem hibáztak az élvonalbeli csapatok a Magyar Kupában - Eurosport

Index - Futball - Futball - Az Újpest nyerte a Magyar Kupát

A Honvéd villámrajtot vett, az Újpestre ráijesztett ellenfele

Az Újpest is szektorlezárással bűnhődik; brutális könyöklés miatt kapott  eltiltást a rutinos magyar középpályás - videó - Csakfoci.hu
Az Újpest is szektorlezárással bűnhődik; brutális könyöklés miatt kapott eltiltást a rutinos magyar középpályás - videó - Csakfoci.hu

Magyar Kupa: hozta a kötelezőt a Honvéd és az Újpest | Goal.com Magyarország

Hat gólt lőtt a Fehérvár, a címvédő Újpest is továbbjutott a kupában -  Hírnavigátor
Hat gólt lőtt a Fehérvár, a címvédő Újpest is továbbjutott a kupában - Hírnavigátor

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: a címvédő Újpest a jelenlegi NB I-es  listavezetőt fogadja
MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: a címvédő Újpest a jelenlegi NB I-es listavezetőt fogadja

Boris: „Gyorsan jönnek az újabb meccsek, a kupában javítani szeretnénk” ( videó) | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja

Videó: „A tizedik helyezés nagyon gyatra az Újpest hagyományaihoz" –  Csoboth Kevin a derbi előtt - Sportal.hu
Videó: „A tizedik helyezés nagyon gyatra az Újpest hagyományaihoz" – Csoboth Kevin a derbi előtt - Sportal.hu

„Az Újpest végre nyerhet valamit” – Michael Oenning a kupadöntőről -  Eurosport
„Az Újpest végre nyerhet valamit” – Michael Oenning a kupadöntőről - Eurosport

Magyar Kupa: szabályos kezezés után jöttek a tizenegyesek

A címvédő Újpest egy 93. perces bombagóllal jutott tovább a Magyar Kupában

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: 120 perces csata végén Újpestre került a  trófea
MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: 120 perces csata végén Újpestre került a trófea

Dráma a Magyar Kupában: Az Újpest az első csapat az elődöntőben - videó -  Csakfoci.hu
Dráma a Magyar Kupában: Az Újpest az első csapat az elődöntőben - videó - Csakfoci.hu

Székesfehérvár Városportál - Gólnélküli döntetlent játszott a MOL Fehérvár  FC és az Újpest
Székesfehérvár Városportál - Gólnélküli döntetlent játszott a MOL Fehérvár FC és az Újpest

Magyar Kupa: hat gólt szerzett a tartalékos Újpest - NSO

MLSZ központ - Magyar Kupa: Tizedik sikerét aratta az Újpest FC

MOL Fehérvár FC - Újpest FC| 0-1 (0-0) | Magyar Kupa | 12. forduló | MLSZTV  - YouTube
MOL Fehérvár FC - Újpest FC| 0-1 (0-0) | Magyar Kupa | 12. forduló | MLSZTV - YouTube

Drámai mérkőzésen lett kupagyőztes az Újpest FC - Alfahir.hu

Egy gól, két kiállítás, az Újpest hosszabbítás után nyerte a Magyar Kupát -  videó
Egy gól, két kiállítás, az Újpest hosszabbítás után nyerte a Magyar Kupát - videó

Három piros lap, hosszabbítás, egy gól – Magyar Kupa-győztes az Újpest | M4  Sport
Három piros lap, hosszabbítás, egy gól – Magyar Kupa-győztes az Újpest | M4 Sport