Home

Orgyilkos megkönnyítése Összehúzódás újpest puskás akadémia magyar kupa összefoglaló szerencsés Talán út

120 perc góltalanság után tizenegyespárbaj döntött: a Puskás Akadémia  búcsúztatta az Újpestet a Magyar Kupában | M4 Sport
120 perc góltalanság után tizenegyespárbaj döntött: a Puskás Akadémia búcsúztatta az Újpestet a Magyar Kupában | M4 Sport

Puskás Akadémia FC - Újpest FC | 5-1 | (1-0) | OTP Bank Liga | 24. forduló  | MLSZTV - YouTube
Puskás Akadémia FC - Újpest FC | 5-1 | (1-0) | OTP Bank Liga | 24. forduló | MLSZTV - YouTube

Jön a 8/8 vagy meglepik a fogadókat a lilák?

Magyar Kupa: Puskás Akadémia–Újpest – élőben az NSO-n! - NSO

Magyar Kupa-sorsolás: Ellenfelet kaptak a Fradi-verők is, Felcsútra megy az  Újpest - a párosítások - Csakfoci.hu
Magyar Kupa-sorsolás: Ellenfelet kaptak a Fradi-verők is, Felcsútra megy az Újpest - a párosítások - Csakfoci.hu

Drámai tizenegyespárbajjal dőlt el a Magyar Kupa utolsó nyolcaddöntője

NB I: Újpest–Puskás Akadémia - NSO

Magyar Kupa döntő: a hosszabbításban nyert az Újpest! - Football Factor Blog

Magyar Kupa: az Újpest legyőzésével a Puskás Akadémia az utolsó  negyeddöntős | 168.hu
Magyar Kupa: az Újpest legyőzésével a Puskás Akadémia az utolsó negyeddöntős | 168.hu

Újpest FC – Budapest Honvéd | 2-1 | (0-1) | OTP Bank Liga | 17. forduló |  MLSZTV - YouTube
Újpest FC – Budapest Honvéd | 2-1 | (0-1) | OTP Bank Liga | 17. forduló | MLSZTV - YouTube

Idegőrlő büntetőpárbajban nyerte az Újpest a Magyar Kupát | 24.hu

Jobban bírta idegekkel a Puskás Akadémia, tizenegyesekkel verte az Újpestet  | Rangadó
Jobban bírta idegekkel a Puskás Akadémia, tizenegyesekkel verte az Újpestet | Rangadó

Magyar Kupa: Mátészalka - Újpest FC 1-6 (1-3) - NB1, NB2, NB3 FOCI

MOL Magyar Kupa: a DVSC hosszabbítás után jutott a negyeddöntőbe

Index - Futball - Futball - Debrecenben nyert a Puskás Akadémia,  kisorsolták a Magyar Kupa-elődöntő párosítását
Index - Futball - Futball - Debrecenben nyert a Puskás Akadémia, kisorsolták a Magyar Kupa-elődöntő párosítását

Puskás Akadémia FC - Újpest FC | 0-0 (0-0) | Magyar Kupa | 5. forduló |  MLSZTV - YouTube
Puskás Akadémia FC - Újpest FC | 0-0 (0-0) | Magyar Kupa | 5. forduló | MLSZTV - YouTube

Két góllal nyert odahaza a Puskás Akadémia - NSO

Nemzetközi kupák: kiderült, meddig "nyaralhat" a kupagyőztes Újpest -  Infostart.hu
Nemzetközi kupák: kiderült, meddig "nyaralhat" a kupagyőztes Újpest - Infostart.hu

Colley és a Puskás Akadémia parádézott, nem az Újpest napja volt Felcsúton  | M4 Sport
Colley és a Puskás Akadémia parádézott, nem az Újpest napja volt Felcsúton | M4 Sport

NB I: Puskás Akadémia–Újpest - NSO