menedzselni Kényszer Rákacsintás darts vb döntő 2013 selyem polc India

Darts-vb – hihetetlen, de a 16 éves Littler már finalista!

Michael Smith (darts player) - Wikipedia

Telex: Az örök második legyűrte a háromszoros világbajnokot, Michael Smith  a darts új királya
Telex: Az örök második legyűrte a háromszoros világbajnokot, Michael Smith a darts új királya

A Littler-varázslat tart tovább a darts-vb-n, de a 16 éves csodagyereknek  óriási formában játszó ellenfele lesz a döntőben
A Littler-varázslat tart tovább a darts-vb-n, de a 16 éves csodagyereknek óriási formában játszó ellenfele lesz a döntőben

2024 world darts championship final. Darts vb döntő utolsó percek - Luke  Humphries vs Luke Littler - YouTube
2024 world darts championship final. Darts vb döntő utolsó percek - Luke Humphries vs Luke Littler - YouTube

A csodagyerek Littlernek még várnia kell, zseniális játékkal nyerte a  dartsvébét a nagy esélyes Luke Humphries
A csodagyerek Littlernek még várnia kell, zseniális játékkal nyerte a dartsvébét a nagy esélyes Luke Humphries

Óriási meccsen nyerte meg a darts-vb-t az angol Michael Smith, mellesleg  megdobva a torna egyetlen 9 nyilasát is
Óriási meccsen nyerte meg a darts-vb-t az angol Michael Smith, mellesleg megdobva a torna egyetlen 9 nyilasát is

Index - Sport - Miért csak a vb érdekli a nézőket az egyik legszínesebb  sportágban?
Index - Sport - Miért csak a vb érdekli a nézőket az egyik legszínesebb sportágban?

Van Gerwen összeomlott, ő is kiesett; kialakult az elődöntő párosítása a  darts-vb-n – videókkal - Sportal.hu
Van Gerwen összeomlott, ő is kiesett; kialakult az elődöntő párosítása a darts-vb-n – videókkal - Sportal.hu

Parádés meccs a darts-vb első napján: megizzadt, de végül továbbjutott a  címvédő – videóval - Sportal.hu
Parádés meccs a darts-vb első napján: megizzadt, de végül továbbjutott a címvédő – videóval - Sportal.hu

Két fiatal dartsos egy helyi tornán játszott, négy évvel később már a vb-döntőben  találkoznak | 24.hu
Két fiatal dartsos egy helyi tornán játszott, négy évvel később már a vb-döntőben találkoznak | 24.hu

Index - Sport - Peter Wright és Michael Smith a darts-vb döntőjében

A topfavorit Humphries állította meg a darts-vb szupertinijét - Eurosport

Darts vb: angol lesz a világbajnok és Luke lesz a neve | 168.hu

Darts vb: nagyon jó az öreg a háznál | 168.hu

Telex: Gyorsan kizúgott a darts-vb-ről a most éppen Grincsként parádézó  kétszeres győztes
Telex: Gyorsan kizúgott a darts-vb-ről a most éppen Grincsként parádézó kétszeres győztes

Kétszettes előnyről kapott ki a vb-döntőben a csodatini, de így is új  dartsvilágbajnokot avattak | 24.hu
Kétszettes előnyről kapott ki a vb-döntőben a csodatini, de így is új dartsvilágbajnokot avattak | 24.hu

Luke Humphries nyerte a darts világbajnokságot | 168.hu

Darts-vb: döntő szettes csatában ment tovább a címvédő - Nemzeti Sport

Darts-vb: kebabbal és kólával ünnepelt a 16 éves csodagyerek - Nemzeti Sport

Darts-vb: Littler hihetetlen, Crosst legyőzve már a döntőben! - Nemzeti  Sport
Darts-vb: Littler hihetetlen, Crosst legyőzve már a döntőben! - Nemzeti Sport

Bődületes játékkal ült fel a darts trónjára Michael Smith a vb-döntőben -  Eurosport
Bődületes játékkal ült fel a darts trónjára Michael Smith a vb-döntőben - Eurosport

Darts-vb: Egyikünk élete örökre megváltozik, azért ez elég nagy tét –  Humphries - Nemzeti Sport
Darts-vb: Egyikünk élete örökre megváltozik, azért ez elég nagy tét – Humphries - Nemzeti Sport

Darts-vb: drámai meccsekkel kezdődött meg a negyeddöntő - Nemzeti Sport

A 2024-es vb-döntő lett minden idők legnézettebb dartsközvetítése | Az  online férfimagazin
A 2024-es vb-döntő lett minden idők legnézettebb dartsközvetítése | Az online férfimagazin