Home

Pesszimista Fordul Nő davis kupa döntő 2016 tv Shuraba szövet elfogadom

Davis Cup finals 2016 results: Argentina beats Croatia after huge Juan  Martin Del Potro comeback - SBNation.com
Davis Cup finals 2016 results: Argentina beats Croatia after huge Juan Martin Del Potro comeback - SBNation.com

A 8 elvesztett után megnyert döntő messzire repítheti a kanadai teniszezőt  - Eurosport
A 8 elvesztett után megnyert döntő messzire repítheti a kanadai teniszezőt - Eurosport

Úgy néz ki, nem is lesz időnk megszokni a Davis-kupa-döntő jelenlegi  formátumát - Eurosport
Úgy néz ki, nem is lesz időnk megszokni a Davis-kupa-döntő jelenlegi formátumát - Eurosport

A páros dönt a német–kanadai negyeddöntőben a Davis-kupán - Sportal.hu

A címvédő nélkül, számos esélyessel kezdődik a Davis Kupa málagai döntője |  M4 Sport
A címvédő nélkül, számos esélyessel kezdődik a Davis Kupa málagai döntője | M4 Sport

Manchesterben lesz a Davis-kupa-döntő egyik csoportjának helyszíne -  Sportal.hu
Manchesterben lesz a Davis-kupa-döntő egyik csoportjának helyszíne - Sportal.hu

Hihetetlen bravúr a Davis-kupában: a magyar páros ötszörös Grand  Slam-győztest vert, 2–1-re vezetünk - Sportal.hu
Hihetetlen bravúr a Davis-kupában: a magyar páros ötszörös Grand Slam-győztest vert, 2–1-re vezetünk - Sportal.hu

Tenisz: Ferrer a spanyol Davis-kupa-válogatott új kapitánya - NSO