Home

láb szülő Rugalmasság egytemi kupa március 28 nke Homályos törékeny Egy központi eszköz, amely fontos szerepet játszik

NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM

Mozdulj rá! - Tarolt az NKE az idei judo MEFOB-on

Aranyérmes a Miskolci Egyetem focicsapata a IV. ELTE Egyetemi – Főiskolai  Dolgozók Sport Kupáján – MEAFC
Aranyérmes a Miskolci Egyetem focicsapata a IV. ELTE Egyetemi – Főiskolai Dolgozók Sport Kupáján – MEAFC

Nemzeti Közszolgálati Egyetem

Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Veretlen maradt a  Miskolc, már nem nyeretlen az NKE
Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Veretlen maradt a Miskolc, már nem nyeretlen az NKE

Mozdulj rá! - Öt kategóriában vetélkedtek az idei Cheer MEFOB címért a  magyar egyetemi csapatok
Mozdulj rá! - Öt kategóriában vetélkedtek az idei Cheer MEFOB címért a magyar egyetemi csapatok

Magyar Vízilabda Szövetség

Földharc bajnokság 2019 - BEFS.hu - Budapesti Egyetemi - Főiskolai  Sportszövetség
Földharc bajnokság 2019 - BEFS.hu - Budapesti Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség

Nemzeti Közszolgálati Egyetem - YouTube

Mozdulj rá! - A TF zsinórban negyedszer lett bajnok a Nemzeti Egyetemi  Kosárlabda Bajnokságon a nők mezőnyében
Mozdulj rá! - A TF zsinórban negyedszer lett bajnok a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságon a nők mezőnyében

Mozdulj rá! - Tíz éremmel az országok versenyében a 10. legtöbb érmet  szerezte meg a magyar csapat a 4. Európai Egyetemi Játékokon
Mozdulj rá! - Tíz éremmel az országok versenyében a 10. legtöbb érmet szerezte meg a magyar csapat a 4. Európai Egyetemi Játékokon