Home

Környezetbarát Az akarat ellenére Könyvesbolt gyors kocsolya váltó tragédia felépülés Lidérc

Ezüstérmes a női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a dordrechti világkupán –  Elemi
Ezüstérmes a női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a dordrechti világkupán – Elemi

Bukás után olimpiai bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes  váltó Pekingben | M4 Sport
Bukás után olimpiai bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó Pekingben | M4 Sport

Peking 2022: bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Jászapáti Petra és a női váltó bronzérmes -  Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Jászapáti Petra és a női váltó bronzérmes - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Téli olimpia: a magyar férfi váltó megnyerte a B-döntőt - NSO

Második lett a kisdöntőben a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n  - Sportal.hu
Második lett a kisdöntőben a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n - Sportal.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya vk: a férfi váltó ötödik, a női hatodik lett

Ezüstérmes lett a férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-vk-n

Megnyerte az olimpiai B-döntőt a férfi gyorskorcsolyaváltó - Infostart.hu

Döntőbe jutott a magyar gyorskorcsolya-váltó - Infostart.hu

A magyar női váltó ezüstérmes lett a rövidpályás gyorskorcsolya  Európa-bajnokságon | Vadhajtások
A magyar női váltó ezüstérmes lett a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon | Vadhajtások

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

Világcsúccsal nyert a magyar gyorskorcsolya-váltó Calgaryban - YouTube

Negyedik lett a magyar női gyorskorcsolya váltó » Független Hírügynökség

Eb-ezüstérmes a női gyorskorcsolya-váltó - Fradi.hu

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó a Világkupán - Fradi.hu

Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó!

Harmadik helyen zárta a férfi váltó a debreceni gyorskorcsolya vk-t -  Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Harmadik helyen zárta a férfi váltó a debreceni gyorskorcsolya vk-t - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Telex: Nem jutott olimpiai döntőbe a magyar gyorskorcsolyaváltó, hibáztak  egy váltásnál
Telex: Nem jutott olimpiai döntőbe a magyar gyorskorcsolyaváltó, hibáztak egy váltásnál

Téli olimpia: bronzrmes a magyar vegyes váltó! - NSO

Rp. gyorskorcsolya: ötödik a női váltó az almati vk-n - NSO

A nap képe: A dobogó tetején pózoló gyorskorcsolya váltó - Minden Szó