kegyelem adófizető Hajnalban szombathely kosárlabda jatekosok meztelen Mártír James Dyson

Férfi kosár BL: a Falco nagy verést kapott Törökországban - NSO

Egyetemi bajnokság, férfiak: Pécsett sem hibázott a Szombathely - MKOSZ

Kikapott a Szombathely a kosárlabda Bajnokok Ligájában

Hazai győzelemmel búcsúzott a Falco a BL-től - Eurosport

Férfi kosárlabda NB I - Negyedszer bajnok a Szombathely - Infostart.hu

Hosszabbításban nyert a BL-résztvevő Szombathely a kosárlabda NB I-ben -  videó
Hosszabbításban nyert a BL-résztvevő Szombathely a kosárlabda NB I-ben - videó

Falco Szombathely - Basketball Champions League 2022 - FIBA.basketball

Harmadszor bajnok a Szombathely - Infostart.hu

Szombathelyi bravúr a győriek ellen a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda  Bajnokságban a nőknél - MEFS
Szombathelyi bravúr a győriek ellen a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban a nőknél - MEFS

Csapat – Falco-Vulcano KC Szombathely

Izgalmas végjátékkal nyert hazai pályán a Falco a Bajnokok Ligájában -  Eurosport
Izgalmas végjátékkal nyert hazai pályán a Falco a Bajnokok Ligájában - Eurosport

Falco KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK - Sport - SzombathelyPont

Mozdulj rá! - Szombathely másodszor is legyőzte a Közgázt a Nemzeti  Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban
Mozdulj rá! - Szombathely másodszor is legyőzte a Közgázt a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban

Falco KC Szombathely - Kecskemét - Sport - SzombathelyPont

Duplán örülhettek a szombathelyi kosarasok a férfi NB I szombati játéknapján

Kosárlabda – A Szombathely nyerte a rangadót a Paks ellen; nyeretlenül  búcsúzott a Körmend - Sportal.hu
Kosárlabda – A Szombathely nyerte a rangadót a Paks ellen; nyeretlenül búcsúzott a Körmend - Sportal.hu

Hazatér a magyar kosárlabda-válogatott csapatkapitánya | 24.hu

Székesfehérvár Városportál - Kosárlabda - Nagyarányú Falco Szombathely  győzelem az Alba Fehérvár ellen
Székesfehérvár Városportál - Kosárlabda - Nagyarányú Falco Szombathely győzelem az Alba Fehérvár ellen

Székesfehérvár Városportál - Sorsoltak a kosárlabda Magyar Kupában, a Falco  Szombathely lesz az ellenfél
Székesfehérvár Városportál - Sorsoltak a kosárlabda Magyar Kupában, a Falco Szombathely lesz az ellenfél

Elindult a jegyértékesítés a Magyarország - Bosznia-Hercegovina férfi  vb-selejtezőre - MKOSZ
Elindult a jegyértékesítés a Magyarország - Bosznia-Hercegovina férfi vb-selejtezőre - MKOSZ

Falco Szombathely - Basketball Champions League 2019-20 - Qualification  Rounds
Falco Szombathely - Basketball Champions League 2019-20 - Qualification Rounds

Győzelemmel zárta a 2021/2022-es szezont a Szombathelyi Sportiskola  kosárlabdacsapata - SZTV.hu
Győzelemmel zárta a 2021/2022-es szezont a Szombathelyi Sportiskola kosárlabdacsapata - SZTV.hu